DB connection success! link_script

На сьогоднішній день, по законодавству, кожен приватний нотаріус має зробити паспорт архіву. Він потрібен для того, щоб нотаріус мав змогу чітко вести облік документів які знаходяться в його діловодстві.

Зробити паспорт архіву в Києві

Облік документів в архіві приватного нотаріуса ведеться для фіксації кількості і складу, а також надходження або вибуття документів з архіву. Також, якщо потрібно буде швидко знайти якийсь документ або просто для збереження цього документу. В паспорті архіву враховується одиниця збереження, це може бути як один документ, так і декілька, складених в архівну папку (наряд).

Що потрібно нотаріусу для обліку документів

Отже, для того щоб зробити паспорт архіву (заповнити паспорт архіву) потрібно:

Це ще не повний список того що потрібно для правильного заповнення паспорту <приватного нотаріуса, ми знаємо оновлений список, зробимо все в найкрощому вигляді.

Заповнити паспорт архіву приватного нотаріуса Киев

Якщо подивитись законодавство стосовно заповнення паспорту архіву, то потрібно чітко знати якими нормативно-правовими актами нотаріус повинен керуватися для правильного заповнення паспорту. На ділі може вийти що Ви витратите багато часу на заповнення паспорту усілякими нісенітницями… Найкращим виходом із такої ситуації буде звернення до спеціаліста, який має досвід із заповнення паспорту архіву в Києві.